Recepta na długowieczność w sportach walki

Niezależnie od tego, czy trenujesz, aby rywalizować w sportach walki, czy po prostu chcesz poprawić swoje zdrowie, istnieje kilka wskazówek, które możesz zastosować, aby zwiększyć swoją długowieczność. W tym artykule omówimy, jak zachować zdrowe ciało, a także korzyści płynące z diety ziołowej.

Przepis mistrza Qigong kung-fu Li Ching Yuen

Za życia mistrz Li Ching Yuen żył na diecie z ziół leczniczych. Tworzył skuteczne mikstury i aromatyzował swoje jedzenie jagodami goji i korzeniem żeń-szenia. Li wykonywał również specjalne ćwiczenia oddechowe qigong. Ta dieta rzekomo pozwoliła mu na długie życie. Został pochowany na cmentarzu Xicunxian Village Cemetery w Luoyang, Henan, Chiny.

Li Ching Yuen urodził się w Qi Jiang Xian w prowincji Sichuan. Był artystą sztuk walki i zielarzem, służył jako doradca taktyczny w chińskiej armii. Ożenił się również z 24 żonami i miał 180 dzieci w ciągu 11 pokoleń. Po przejściu na emeryturę z armii Li zamieszkał w górach. Sprzedawał zioła w górach i był znany ze swojej długowieczności. W 1877 r. cesarski rząd Chin pogratulował Li jego 200. urodzin.

Urodził się za panowania cesarza Manchu Kang Shi. Był wegetarianinem, nigdy nie palił i nie pił alkoholu. Li zaczął zajmować się ziołami leczniczymi już jako dziecko. Uczył się zielarstwa od handlarzy ziół. Studiował również qigong i sztuki walki. Podróżował do różnych krajów, aby zbierać zioła. Zmarł w 1928 roku w wieku 250 lat.

Li Ching Yuen był nauczycielem sztuk walki. Uczył swoich uczniów długiego życia poprzez odpowiednie ćwiczenia i dietę. Po jego śmierci jego uczniowie twierdzili, że dożyli ponad 100 lat. Li nauczył również swoich uczniów sztuki walki baguazhang. Nauczył też sztuki qigong swoich starszych. Uczył ich jak medytować, a także jak się leczyć. Był nauczycielem sztuk walki i zielarzem, który żył długo. Został pochowany z 23 żonami.

Był znany jako chiński artysta sztuk walki i zielarz, który żył długo. Uczeń Li, Mistrz Da Liu, twierdzi, że nauczyciel Li przypisał jego długowieczność praktyce prawidłowych codziennych ćwiczeń. Powiedział również, że dieta Li składała się z zielonych warzyw liściastych i ziół. Był bardzo dobry w sztukach walki i był mistrzem qigong. Podróżował do Tybetu, aby zbierać zioła. Był bardzo oczytany. Zmarł z przyczyn naturalnych. Ćwiczenia qigong Li pomogły mu żyć długo.

Nauczył się sztuk walki od pustelnika w górach. Spotkał tego pustelnika, gdy miał 130 lat. Pustelnik nauczył go, jak używać sztuk walki i qigong, aby poprawić swoje zdrowie i przedłużyć życie. Nauczył również swoich uczniów stosowania naparu z ziół leczniczych dla zdrowia. Napar ten był bardzo skuteczny, a herbata rozrzedzała krew.

Li Jianqian był niezwykle zdrowym człowiekiem. Jadł tylko zielone warzywa liściaste, oraz zioła. Podróżował do Tybetu, aby zbierać zioła, i nauczył się, jak używać ich dla zdrowia. Stał się bardzo sławny i był dobrze oczytany. Miał długie paznokcie u prawej ręki. Miał dobry wzrok. Opracował również specjalną dietę, która była bardzo zdrowa. Jego dieta składała się z dzikiego żeń-szenia i grzybów leczniczych.

Dieta ziołowa dla długowieczności

Pomimo całego szumu i hiperboli, które otaczają gizmo, solidna, długoterminowa i przystępna dieta i styl życia oparty na roślinach jest najseksowniejszym i najbardziej satysfakcjonującym sposobem na życie i zabawę. Usprawniona, dobrze zbilansowana i bogata w składniki odżywcze dieta nie tylko poprawi jakość twojego życia, ale także twoje zdrowie i długowieczność, a z kolei przedłuży życie twojej rodziny i przyjaciół. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jesteś artystą sztuk walki lub entuzjastą sportów walki. Kluczem jest uczynienie diety głównym punktem codziennej rutyny i zaangażowanie się w działania związane ze zdrowym stylem życia, takie jak ćwiczenia, odżywianie i stymulacja umysłowa. Jest to jedyny sposób, aby to osiągnąć. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest bycie dobrze poinformowanym, sumiennym zjadaczem oraz sumiennym, troskliwym partnerem i małżonkiem.

Podobne tematy